Doplňující informace:

 

Přístrojová lymfodrenáž

Přístrojová lymfodrenáž s infrasaunou stlačuje končetiny a vyvolává tlakové vlny, které zlepšují činnost lymfatického a žilního systému. Přístrojová lymfodrenáž s infrasaunou a elektr.body ještě několikrát více zvyšuje efekt lymfodrenáže. Probíhá na základě komprese vzduchem nafukovaných návleků, do kterých je vháněn vzduch hadicovým systémem. Pracuje s postupující tlakovou vlnou umožňující kompresní lymfodrenáž, na principu střídavé přístrojové presoterapie. Nafukováním jednotlivých komor speciálních návleků se ve stanovených intervalech vytváří zvolna postupující tlak, který účinně nahradí nefungující svalovou pumpu. Vznikají jemné, rytmické tlakové vlny. Přístrojová lymfodrenáž je velmi příjemná. Účinně odstraňuje otoky způsobené lymfatickým systémem, zlepšuje stav celulitidy, vytváří pocit lehkosti v dolních končetinách a zmenšuje jejich objem. Je vhodnou pomůckou pro všechny, kteří mají nadměrné zatížení dolních končetin, je vhodná také jako prevence hluboké trombózy, rehabilitace poúrazových stavů spojená s otoky končetin. Kontraindikací jsou otoky způsobené onemocněním ledvin nebo srdce. V končetinách se vytváří pocit lehkosti, zmenšuje se jejich objem a účinně odstraňuje otoky. Infraterapie podporuje napínání pokožky a stimuluje organismus k odbourávání tuků.

 

KLASICKÁ MASÁŽ

Klasická masáž je vynikající nejen k odstranění bolesti, ale také k navození dobré nálady, pohody, povzbuzení energie a zotavení svalstva. Při klasické masáži jsou vyvolány psychické i fyzické změny a tím pocit souznění těla i mysli. Ze zdravotního hlediska urychluje masáž, vlivem podpory lymfatického systému a zlepšení krevního oběhu, látkovou výměnu a napomáhá tak rychlejší regeneraci po úrazech nebo při namožení svalů. Klasickou masáž ocení i ženy, v boji s přebytečnými kily a projevy stárnutí pokožky. Masírováním se prokrvuje podkožní vazivo, čímž se vizuálně zpomaluje proces stárnutí pleti a zabraňuje se tak předčasné tvorbě vrásek. Jemná masáž pomáhá u klientů s bolestmi vyvolanými různým onemocněním, naopak razantnější masáž napomáhá k odplavování únavových látek (kyselina mléčné) ze svalů.

 

KLASICKÁ MASÁŽ PRO SPORTOVCE

Během náročné fyzické zátěže se ve svalech hromadí kyselina mléčná, která způsobuje vysokou bolest. Pro rychlejší zotavení svalstva se doporučuje rozmasírování bolavých partií. Masáží se kyselina mléčná odplavuje a sval rychleji regeneruje.

 

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY

Masáž lávovými kameny je technika, která se už odedávna praktikovala na Havajských ostrovech nebo v Číně. Na tělo masírované osoby se kladou oblé teplé kameny zahřáté ve vodě na teplotu kolem 37 - 40°C. Teplo kamenů se klientovi rozlije po celém těle a celkově ho uvolňuje.

Kameny zároveň předávají, mimo naakumulovaného tepla, velmi silnou energetickou vibraci a ovlivňují tak meridiány - energetické cesty vedoucí od konečků prstů až k našim vnitřním orgánům. Tyto cesty bývají často špatně průchodné nebo zcela uzavřené, ale díky masáži lávovými kameny se znovu otevírají. Masáž lávovými kameny dodává životní sílu a dobrou náladu.

 

MEDOVÁ DETOXIKAČNÍ MASÁŽ

Med má skvělé detoxikační účinky, odplavuje z těla nahromaděné toxiny, oživuje vnitřní organismus, čistí pokožku a zanechává ji sametově hladkou.

Medová masáž je staré léčivé detoxikační ošetření. Využívají se výjimečné vlastnosti medu propojené s účinky aromaterapie. Léčivá síla včelího medu pomáhá k odstraňování toxinů z těla. Je vhodná při jarních očistných kúrách, při zbavování se stresu, chronických onemocnění. Odplavuje usazeniny nahromaděné v organismu vlivem životního stylu, životního prostředí, potravin a léků. Obnovuje přirozenou detoxikační schopnost organismu. Během masáže se mění konzistence medu, který absorbuje škodlivé látky a v průběhu masáže jsou tělem vylučovány.

 

ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ S PEELINGEM (BEZ PEELINGU)

Čokoládová masáž patří k nejoblíbenějším masážím. Čokoládové procedury jsou exklusivní tělové kúry, které působí na všechny smysly těla. Čokoládová masáž blahodárně působí na zpomalení procesu předčasného stárnutí - vyživuje, omlazuje, regeneruje a tonizuje pokožku. Podporuje odplavování toxických látek z těla. Díky psychoaktivní substancí kakaa se v mozku aktivuje dopamin, tzv. „oživovač“, který spouští v těle pocity radosti a štěstí (ten se např. nachází v krvi všech zamilovaných). Obsahuje důležité vitaminy, aminokyseliny, minerály a antioxidanty. Čokoládová procedura je také optimální podporou pro štíhlou siluetu těla. Obsažený theobromin má podobný účinek jako kofein – rozšiřuje cévy a tím se aktivuje látková výměna. Dopřejte si čokoládové hody, při kterých neztloustnete!

 

DORNOVA METODA A BREUSSOVA MASÁŽ

Dornova metoda je velmi jemná manuální terapie, která dokáže obratle a klouby vrátit do jejich původní přirozené polohy. Po vrácení kloubů a obratlů do původní polohy lze cítit okamžitou úlevu.

Příčinou nesprávných poloh obratlů mohou být fyzické potíže, jako je např. rozdílná délka končetin, zkrácení svalů nebo výrony způsobené nehodami.

Dornova metoda se provádí přirozeným a volným pohybem ošetřované osoby. Terapeut používá jemný tlak palců nebo celé ruky. Používají se pouze volné a přirozené pohyby, ošetřovaná osoba se nemusí bát prudkých a násilných pohybů, kdy by mohlo dojít k úrazu. Metoda je bezbolestná.

Vrácení obratlů na původní místo se provádí aktivním pohybem ošetřované osoby. Terapeut zjistí, jakým směrem je obratel vychýlen a ošetřovaná osoba pohybuje protější nohou nebo rukou dopředu a dozadu. Terapeut vytváří protitlak na ošetřovaný obratel, který se sám vrátí na přirozené místo.

Počet aplikací Dornovy metody pro dosažení požadovaného stavu je individuální, již po dvou ošetřeních se může dostavit úleva. V těžkých případech se však požadovaný efekt může dostavit až za několik měsíců. K tomu, aby byly účinky trvalé, je nutné odstranit nesprávné pohybové návyky.

Zároveň s Dornovou metodou se často aplikuje i Breussova masáž páteře. Ta je velmi uvolňující a příjemná. Na rozdíl od ostatních masáží se při ní masíruje přímo páteř a její vzpřimovače a povrchové svaly. Při masáži se používá třezalkový olej, který zvyšuje hluboké uvolnění svalů a přispívá k regeneraci meziobratlových plotének. Masáž je prováděna velmi pomalými a jemnými hmaty. Někdy se Breussova masáž provádí ještě před aplikací Dornovy metody, aby se uvolnilo napjaté svalstvo.

Masáže

Infolinka a rezervace

+(420) 728 899 291 nebo emailem na lenka.nemecek@seznam.cz

INFOLINKA 728 899 291

Kosmetický a masážní salon

Step a fitness aerobikový klub

Rekondiční, sportovní nebo relaxační masáž s nahřáním

Doba masáže

Cena

· šíje

20 min.

180,-

· záda

30 min.

290,-

· záda+šíje

60 min.

500,-

· kompletní masáž nohou

60 min.

500,-

· ruce + ramena

40 min.

350,-

· hruď + břicho

30 min.

290,-

· celková masáž (záda, šíje, ruce, nohy)

60 min.

1000,-

 

 

 

Masáž lávovými kameny 

Doba masáže

Cena

1 masáže

· Obličejová masáž

20 min.

290,-

· záda+šíje+nohy

60 min.

690,-

· celková masáž (záda, šíje, ruce, nohy)

60 min.

1 280,-

 

 

 

Medová detoxikační a čistící masáž 

Doba masáže

Cena

1 masáže

· 1 x nanesení medu

15 min.

250,-

· 2 x nanesení medu

30 min.

380,-

· 3 x nanesení medu

45 min.

580,-

 

 

 

 

Čokoládová relaxační masáž s nahřáním bez peelingu

30 min.

380,-

 

60 min.

680,-

 

 

 

Čokoládová relaxační masáž s nahřáním a peelingem

30 min.

420,-

 

60 min.

720,-

 

 

 

Masáž proti celulitidě („pomerančové kůře“) - stehna a hýždě

40 min.

500,-

 

 

 

Lymfodrenáže

15 min. 100,-Kč, 30 min. 200,-Kč

45 min. 300,-Kč, 60 min. 400,-Kč 

 

 

 

Lymfodrenáže s infrasaunou

15 min. 150,-Kč, 30 min. 250,-Kč

45 min. 350,-Kč, 60 min. 450,-Kč 

 

 

 

Lymfodrenáže s infrasaunou a elektr.body

15 min. 200,-Kč, 30 min. 300,-Kč

45 min. 400,-Kč, 60 min. 500,-Kč

 

 

 

Dornova korekční metoda

10 min.

100,-

 

 

 

Breussova masáž páteře

30 min.

350,-

 

 

 

Dornova metoda + Breussova masáž

60 min.

650,-